facebook twitter googleplus

Margido'dan Şov

Gündem

2013-06-26 08:39:14
Margido'dan ŞovMargido'dan Dondurma Şov
İLGİLİ HABERLER
Trabzon ve Adana Gezisi
Margido'dan Dondurma Şov

Kahramanmaraş`ta faaliyete geçen Margido Dondurmaları, Alternatif Tatlı ile Bingöl’e geldi. Açılışı dondurma şovu ile yapılan Margido Dondurmaları için vatandaşlar kuyruğa geçti.

Bingöl’e Doğu Anadolu Bölge Bayii Bilal Alpağu aracılığıyla gelen Margido Dondurmaları’na vatandaşın yoğun ilgisi oldu. Sıcaktan bunalan vatandaşlar bedava dondurmaya akın ettiler. Kahramanmaraş’ta 17 bin metrekare alan üzerinde 5 milyon TL`lik yatırımla faaliyetlerine başlayan Margido Dondurmaları, Bingöllülere "merhaba" dedi.

İtalya`dan getirtilen modern tesislerde Maraş`a özgü olarak üretilen dondurmalar dün Genç Caddesi üzerinde bulunan Alternatif Tatlı’da vatandaşlara ücretsiz dağıtıldı. Margido Dondurma Ustası Niyazi Kütükçü, gelinen aşamada daha büyük yatırımlar gerçekleştirerek hizmet vermeye başladıklarını söyledi. Kütükçü: “17 dönümlük alan üzerine yaptığımız yeni fabrikamızla ortaya çok güzel bir Maraş dondurması çıkardık, aslına ve özüne uygun olarak. Bu tanıtımı da Doğu Anadolu Bölge Dağıtım Merkezi olan Bingöl’ümüzde yapmayı uygun gördük.

Tanıtım vesilesiyle insanlarımıza üretimimiz olan dondurmayı ikram etmek istedik. Oldukça da büyük rağbet gördük” dedi. Dağıtılan 6 bin dondurma ile vatandaşların serinlemesine bir nebze de olsa katkıda bulunmayı amaçladıklarını dile getiren Doğu Anadolu Bölge Bayii Bilal Alpağu, vatandaşları da gerçek Maraş dondurması konusunda uyardı. Gerçek Maraş dondurmasıyla ilgili açıklamalarını sürdüren Alpağu: “Buradaki amacımız yöresel Maraş dondurmasına ağırlık vermek. Bizim amacımız gerçek Maraş dondurması üretmek ve insanlara da burada tattırarak bunun ispatını yapmaya çalıştık. Tüketicilerin de bu konuda biraz daha dikkatli olmasını talep ediyoruz.

İlimizde gerçek anlamda Maraş dondurması ilk defa Margido tarafından Bingöl’e getirildi. Bu hizmeti Bingöllü hemşerilerimize vermekten büyük bir mutluluk duyuyoruz” şeklinde konuştu. Şov esnasında dondurmayı elektrikli testereyle kesmeye çalışan Margido Dondurma Ustası dondurmanın elektrikli testere ile kesilemeyeceğini gösterdi.

Sıcaktan bunalan vatandaşlar Margido Dondurmaları’na akın ettiler.

Kaynak: Bingöl Online
Etiketler : Margido Dondurma , Bingöl ,
Yorum Yaz
Bu habere hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

DİĞER HABERLER

VİDEO GALERİYAZARLAR

  • Enes ÇelikEnes ÇelikKorkarım ...
  • OnurOnurKime Güvenecez
Enes ÇelikKorkarım ...

FOTO GALERİ

Mahkeme Kararı Protesto Edildi

SON DAKİKA HABERLERİ

Kapat