facebook twitter googleplus

Bingöllü öğrencileri bekliyor

Gündem

2013-07-03 14:59:39
Bingöllü öğrencileri bekliyorSabancı Üniversitesi, Bingöllü öğrencileri bekliyor
İLGİLİ HABERLER
Halk Bizi Destekliyor
Sabancı Üniversitesi, Bingöllü öğrencileri bekliyor

Türkiye’nin ilk sosyal haritası map.sabanciuniv.edu her zaman kampusu ziyaret imkanı bulamayan öğrenciler için gerçek üniversite deneyimini internet ortamına taşıyor.

Üniversite adaylarına, velilere ve rehber öğretmenlere üniversiteyi dijital ortamda gezdirme fırsatı sunuyor. Sabancı Üniversitesi’nin sosyal haritasına map.sabanciuniv.edu adresinden ulaşabilecek olan adaylar ana sayfadan, “Kampüsü Tanı, Kendini Keşfet” sekmesinden girerek, Atatürk Anı Yazıtı, Ana Kapı, Rektörlük, Temel Geliştirme ve Diller Okulu, Bilgi Merkezi, Sabancı Üniversitesi Nanoteknoloji Araştırma ve Uygulama Merkezi (SUNUM), Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi, Yönetim Bilimleri Fakültesi, Amfitiyatro, Üniversite Merkezi, Kafeler Bölgesi, Lojmanlar, Yurtlar, Rektör Evi, Spor Merkezi, Gösteri Merkezi, Göl, Hangar Cafe, Servisler Bölgesi ve İşletme Merkezi’ gibi üniversitesinin tüm birimleri için ilgili binalar üzerine tıklayarak buralarla ilgili detaylı bilgi alabilecekler.

Sabancı Üniversitesi Tanıtım Günleri Tuzla Kampüsü’ne ulaşım imkanları

Sabancı Üniversitesi, akademik programları, eğitim olanakları, burs seçenekleri ve kampüs imkânları hakkında adaylara ve ailelere bilgilendirmek amacıyla “Tanıtım Günleri” gerçekleştiriyor. 3- 18 Temmuz 2013 tarihleri arasında, Sabancı Üniversitesi’nin Tuzla’daki kampüsünde düzenlenecek “Tanıtım Günleri”ne öğrenciler ve aileleri Cumartesi ve Pazar günleri de dahil olmak üzere her gün katılabilecekler.

Kaynak: Bingöl Online
Yorum Yaz
Bu habere hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!

DİĞER HABERLER

VİDEO GALERİYAZARLAR

  • Enes ÇelikEnes ÇelikKorkarım ...
  • OnurOnurKime Güvenecez
Enes ÇelikKorkarım ...

FOTO GALERİ

Mahkeme Kararı Protesto Edildi

SON DAKİKA HABERLERİ

Kapat